Aamir Khan, yeni filmi İzle! Laal Singh Chaddha filmi Türkçe altyazılı ilk fragman İzle!

Aamir Khan, yeni filmi İzle! Laal Singh Chaddha filmi Türkçe altyazılı ilk fragman İzle!
“Laal Singh Chaddha,” Akademi ödüllü “Forrest Gump” filmini Hindistan’ın modern tarihinin ve kültürünün gözünden yeniden anlatan, sıradan bir adamın sıra dışı hayatını konu alan, hayat dolu hikâyesi.

Film, Akademi adayı Lagaan’ın yıldızı Aamir Khan ile Kareena Kapoor Khan’ı bir araya getiriyor ve izleyicilere duygu, mizah ve iyimserlik sunuyor. Laal ve bekâr annesi arasındaki eşsiz bağ üzerine kurulmuş ve güçlü değerlerle sertleşmiş bir çocukluğu içeren hikâye, hayatın birçok zorluğunun üstesinden gelen Laal’in sevgisini, masumiyetini ve kaderini konu alıyor.


Laal Singh Chaddha filminden Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı!


Yol boyunca karşılaştığı insanların kalplerini kazanırken bize de herkesin, en olasılık dışı olan insanların bile bir hikâyesi olduğunu hatırlatıyor. Film, Hindistan civarında 100’den fazla mekanda çekilmiş. Laal Singh Chaddha’nın sevgili annesi rolünde Mona Singh rol alıyor. ‘Kahaani’ ve ‘Main Ki Karan?,’ gibi şarkıların yer aldığı ‘Laal Singh Chaddha’ tüm dünyada 11 Ağustos’ta vizyona girecek. ‘Laal Singh Chaddha’nın yapımı Viacom 18 Studios, Aamir Khan ve Kiran Rao tarafından Paramount Pictures iş birliğiyle gerçekleştirilmiştir.


Bollywood'daki ünü tüm dünyaya yayılan başarılı oyuncu ve yönetmen Aamir Khan'ın yeni filmi için Türkiye'ye geleceği resmi olarak açıklandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın yaptığı duyuruya göre, Khan'ın yeni filmi Laal Singh Chaddha'nın bir kısmı Türkiye'de çekilecek. Film, Forrest Gump'ın bir uyarlaması olacak.


Tüm dünyada patlak veren coronavirüs salgını, Hindistan'daki prodüksiyonların önünde engel oluşturdu. Türkiye'deki durumun Hindistan'a göre daha iyi olması nedeniyle Aamir Khan ve Laal Singh Chaddha film ekibi çekimlerini bitirmek üzere Türkiye'ye geliyor. Aamir Khan daha önce de Türkiye'yi ziyaret etmiş ve olanakları nedeniyle doğal bir plato imkanı sağladığını belirtmişti. Hindistan'da yüksek oranda coronavirüs vakaları olması nedeniyle de Laal Singh Chaddha filminin çekimleri ülkemizde bitirilecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleriyle birlikte, Khan ve ekibi, Ağustos ayı içerisinde Türkiye'ye gelecek.


Aamir Khan, Her Çocuk Özeldir, Lagaan, Dangal, Pk, Süperstar gibi yapımlarla tanınıyor. Oyuncunun yeni filmi, 1994 yapımı Tom Hanks başrollü Forrest Gump'ın uyarlaması olacak. Filmde Kareena Kapoor, Khan'a eşlik edecek. Ayrıca oyuncu kadrosunda Vijay Sethupathi, Sharman Joshi, Mona Singh gibi isimler bulunuyor. Khan aynı zamanda Laal Singh Chaddha'nın yapımcılığını da üstlenecek. Filmin yönetmenliğini ise Süperstar filmiyle tanıdığımız başarılı isim Advait Chandan üstlenecek.