Aşk Yakar 135. Bölüm Final Bölüm İzle! 28 Ağustos Tek Parça İzle!

Aşk Yakar 135. Bölüm Final Bölüm İzle! 28 Ağustos Tek Parça İzle!
Aşk Yakar 135. Bölüm Final Bölüm İzle! 28 Ağustos Tek Parça İzle!... Aşk Yakar yeni bölümde neler olacak ? Aşk Yakar bugün izle!


Aşk Yakar - Zindagi ki Mehek dizisinin konusu, ev hanımı Mehek‘i anlatıyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra ‘nın farklı şekilde olan hayatlarının aşk hikayesine dayanmaktadır.

Mehek orta sınıf kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir lokantacıdır. Mehek’in yemek pişirme hobisi ve tutkusudur ölü annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok seviyor.


Ailesi tarafından bir yarışmaya katılması isteniyor, onun potansiyeliyle kayınlarını etkilemek için Hindistan'ın Süper Aşçısına rekabet oldu.

Bu yarışma tesadüfen Shaurya Khanna tarafından yapılmaya karar verildi. Birbirinden habersiz, zaten bir sosyal paylaşım sitesinde farklı isimlerle bir araya geldiler.


Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir. Yarışma başladığında, Shaurya anında Mehek’ten nefret ediyor ve orta sınıf bir kız olduğu için Mehek’i yargılarlar.

Aşk Yakar 135. Bölüm FİNAL İZLEMEK İÇİN TIKLA