Balkan Ninnisi 8. Bölüm Son Bölüm İzle! 16 Ağustos Tek Parça İzle!

Balkan Ninnisi 8. Bölüm Son Bölüm İzle! 16 Ağustos Tek Parça İzle!
Balkan Ninnisi bu akşam yeni bölüm izle! Konağa gelerek herkesin huzurunu kaçıran Güldaniye hala, Ertan’ı evlendirmek için yeni yöntemler uygulamaya hazırlanır. Onun tüm problemleri çözüp Ertan’ı evlendireceğine inanan Süleyman’ın ise keyfi yerindedir. Tapunun gerçek çıkması, konaktaki kavgayı iyice büyütmüştür

. Ailelerin kim gidecek tartışmaları gün geçtikçe artarken Süleyman, Daniel’e bir teklifte bulunur, o da bu teklifi kabul eder. Bunu duyan Neriman ve Elena ise çılgına döner.

Elena Daniel’i konaktan kovarken, öfkesine yenilen Neriman da abisine onu artık görmek istemediğini söyler.


Bu arada Ertan’ı evlendirmek için yapılan ‘tıraş gecesi’ hüsranla sonuçlanmış, Ertan’a olan inancını o gece kaybeden Jovanka, duygularına karşılık bulamadığı için uzaklara gitmeye kalkmıştır...


Balkan Ninnisi 8. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Balkan Ninnisi 8. Bölüm Tanıtımı


Balkan Ninnisi 8. Bölüm 2. Tanıtımı

Balkan Ninnisi 8. Bölüm 3. Tanıtımı


 ‘Romeo ve Juliet’ oyununu çocuklara öğreten Jovanka ve Ertan hakkında yapılan yalan haber, yine büyük tartışmalara sebep olsa da, Arif tiyatro işini halledip Mert’i mutlu ettiği için çok memnundur.

Bu yalan haberi duyan Süleyman ise gerçek olduğuna inanıp, konaktakilerin başına bela olacak bir sürpriz misafirle birlikte geri döner.


Dayısına kendisini affettirmek isteyen Ertan, çareyi radyoyu büyütmekte arar.

Ertan dayısının itibarını yeniden kazanması için radyoda özel bir yayın yapar.

Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği Üsküp şehrinin hikayesi…


Usta oyuncu kadrosu, samimi ve eğlenceli hikayesiyle çok seveceğiniz bir yapım geliyor! Balkan insanının samimi, içten, neşeli ve eğlenceli öykülerini anlatan dizi, kadrosuyla da dikkat çekecek.

Balkan Ninnisi 8. Bölüm Son Bölüm İzle! 16 Ağustos Tek Parça İzle!


Balkan Ninnisi 6 .Bölüm Özet “Süleyman, çarşı ağası olamasa da doğruyu söyleyerek çarşıda itibarını geri kazanır. Bu duruma en çok babası Zübeyir Ağa sevinirken en çok üzülen de Arif olur. Jovanka ile oynayacak oyuncunun bulunması konaktaki her iki aileyi de rahatlatır. Jovanka’nın parayı almasını her iki aile büyük bir heyecanla beklemeye başlar… Neriman, kızlarıyla birlikte börekler açıp türküler söyleyerek bu güzel haberi kutlama hazırlıkları yapar…
Bu arada Zafer’le gizli gizli görüşen Ayşen, onun geri dönüşüne çok sevinir. Arif’le Gülsüm arasında ise son zamanlarda sert rüzgarlar esmeye başlamıştır. Gülsüm’ü mutlu edebilmek ve onun yüzünü güldürebilmek için türlü yöntemlere başvuran Arif başarılı olabilecek midir?
Tahir ailesi, Makedon ailenin konaktan gitmesini beklerken, tapunun gerçek çıkması ve yapımcının film projesinden vazgeçmesi, her şeyi alt üst eder. Köfteci Süleyman, Neriman ve aile üyeleri bu duruma nasıl tepki verecektir? Konakta yaşanan karmaşadan haberi olmayan ve beklenmedik bir hamle yaparak Jovanka’ya radyodan ilan-ı aşk eden Ertan, sevdiğinden ne yanıt alacaktır?..”