Sosyal Medya

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi 1.Bölüm İlk Bölüm İzle Tek Parça İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi 1.Bölüm İlk Bölüm İzle Tek Parça İzle... ATV'de 20 Eylül Salı akşamında ilk bölümü ile ekranlara gelen Ben Bu Cihana Sığmazam merak edilen dizilerden oluyor. Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı ve oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren Ben Bu Cihana Sığmazam 1.Bölümü ile saat 20:00'den itibaren yayınlanıyor.


 

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır.

Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 1.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ