Canım Annem 123. Bölüm Son Bölüm İzle! 17 Ağustos Tek Parça İzle!

Canım Annem 123. Bölüm Son Bölüm İzle! 17 Ağustos Tek Parça  İzle!
Canım Annem yeni bölüm izle! Nazlı Asude’nin yanıltmasıyla Murat’ın Cemre’yi unutamadığına daha çok ikna olur. Asude Nazlı’ya destek oluyor görünürken aslında onun Murat’a dair şüphelerini beslemektedir. Nazlı aklından geçenleri Murat’a konduramasa da onun Cemre’nin mezarına gittiğini öğrendiğinde kuşkuları kaçınılmaz olarak artar. Bunu öğrenmesini sağlayan Asude’yken haberi ulaştıran Melek’tir. Nazlı ve Mutat aşkı bu kötülük çemberinde sınanmaktadır. Asude işini şansa bırakmaya niyetli değildir. Bir arkadaşını psikolog gibi tanıştırıp Nazlı’ya görüştürür.Nazlı psikolog zannettiği kadından duyduklarıyla umutlarını iyice yitirmeye başlayacaktır. Çünkü Nazlı’nın içine yeni bir şüphenin tohumu ekilmiştir: Murat Nazlı’yı Cemre’ye benzediği için mi sevmektedir yoksa?

Nazlı, Murat’ın kendisini Cemre’ye benzediği için sevdiği şüphesiyle doludur. Asude psikolog olarak tanıştırdığı arkadaşı sayesinde yarattığı bu şüpheyi her fırsatta usta bir oyunculukla besler. Nazlı Murat’a inanmak istedikçe sanki Murat onun bütün çabalarını boşa çıkarmaktadır. Nazlı’nın baktığı yerden böyle görünmektedir her şey. Asude, oğlunun Cemre’nin hatırasına olan hassasiyetini Nazlı’nın gözünün önünde ortaya çıkarmak için küçük bir oyun daha kurar. Bu oyunda geçici olarak da olsa Melek’i feda edecektir. Ancak tahmin etmediği üzere oyunun sonunda Nazlı ve Murat bir yüzleşme yaşayacaklar ve Nazlı aklındaki soruları Murat’a sorma fırsatı bulacaktır. Gelinen noktada aşk kötülüğe baskın gelmiş gibi görünse de kötülüğün daha bir sürü kozu vardır ve her biri zamanı geldiğinde ortaya çıkacaktır. Kerem ve Oya karşılaştıklarında iki yabancı gibidirler. İkisinin de birbirlerine karşı duyguları olsa da bu onları yeniden bir araya getirmeye yetmemektedir. Oya, Kerem’in bir bebeği olduğunu bilmekte ve onun yerinin ailesi olduğuna inanarak bağrına taş basmaktadır. Kerem ise Oya’ya çok kırgındır. Oya onu kendinden uzaklaştırmak için acımasızca davrandığında Kerem onu bu defa tamamen silecektir. Yıldız bir kızları olduğunu Kerem’e nasıl söyleyeceğini bir türlü bilememektedir. Bunu Kerem’den çaresizce saklamaktadır. Ancak baba kızın karşılaşmalarına engel olamayacaktır. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:30'da TV8’de!Kerem cezaevinden kurtulmuştur ve artık evindedir. Oya onun hayatından çıkmışken Yıldız yanındadır. Rüstem’in hafızasının aslında geri geldiği sırrını bilerek susmak zorunda kalmak ve onunla sürekli aynı ortamda bulunma Yıldız için çok zordur. Ondan daha zor olan ise Kerem’e bir kızları olduğunu söyleyebilmektir. Yıldız Oya’yla yaşadığı yüzleşmede onun Kerem’den tamamen vazgeçtiğini öğrenir.

Geriye Kerem’e bir çocukları olduğunu itiraf etmek kalır. Ancak bu itirafın herkesin hayatını değiştireceğini iyi bilmektedir. 


Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:30'da TV8’de!Asude kurduğu oyunun gidişatından memnundur. Melek ise bir an önce bu oyunun sonuç vermesini ve konağa dönmeyi beklemektedir. Nazlı her ne kadar Murat’tan şüphe etmek istemese de onun Cemre’yi unutamadığına ikna olmaya başlar. Asude ise onun bu sanısını desteklemek için yanı başındadır. Rüstem Yıldız, Oya ve Ramo’ya yaptığı şantaj sayesinde cezaevine girmekten gene kurtulmuştur.


Yıldız ve Oya Rüstem’i hapse gönderemeseler de Kerem’i kurtarabileceklerdir. Yıldız Kerem’i kurtaracak delili ortaya çıkartırken Oya Kerem’in ve bebeğin kurtulmasında payı olduğunu Kerem’in bilmesini istemez.

Çünkü kararını vermiştir ve Kerem’in hayatından çıkmaktadır. Kerem cezaevinden kurtulduktan sonra Yıldız’la beraber evine döndüğünde Oya uzaktan bakmaktadır onlara.


Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:30'da TV8’de!Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!

Canım Annem 123. Bölüm 17 Ağustos Tek Parça  İzlemek için tıkla