Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 465 Bölüm Son Bölüm İzle! 16 Ağustos 2022 Tek Parça İzle!

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 465 Bölüm  Son Bölüm İzle! 16 Ağustos 2022 Tek Parça İzle!
Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme bugün izle! 16 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu 24 ocakta Bodrum'da evinde ölü bulundu.Anne Turcan Sakallıoğlu ve Baba Halil Sallıoğlu Vazgeçme'ye başvurdu. Gamze Sakallıoğlu neden öldü?

Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME gerçekleri ortaya çıkarmak, dertlere deva olmak için kaldığı yerden devam ediyor. Daha da güçlenen ekibiyle yeni sezona merhaba diyor.


Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 465. Bölüm Show Tv Canlı Yayın İzle

Hiçbir sorun, hiçbir dert çözümsüz değildir diyerek iki başarılı sezonu geride bırakan Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME “Mücadeleye giden yolda asla yalnız değilsiniz!” dedi, onlarca ailenin hayatına dokundu. “Çözülmez” denilen cinayetleri çözdü. Didem Arslan Yılmaz ve ekibi gerçekleri ortaya çıkarmak için Türkiye’nin dört bir yanında çalıştı. Tozlu raflara kalkan dosyalar tekrar açıldı. Karanlığa gömülmüş sırlar açıklığa kavuştu.


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.'00te canlı yayınla Show TV'de!

Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak;

gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye'de hiçbir olay gizli kalmayacak.  

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 465. Bölüm | 16 Ağustos 2022
Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 465 Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLADidem Arslan Yılmazla Vazgeçme 465 Bölüm  16 Ağustos 2022 Tek Parça İzlemek için tıkla