Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 31. Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle!

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 31. Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle!
Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya yeni bölüm bugün İzle! Aykan'ın Son Çaresi Ablası Oldu. Çağrıhan'ın Sakladığı Bir Şey Mi Var? Hakan'dan Ardı Arkası Kesilmeyen İddialar .Fatih'in babası yayına bağlandı ve Sümeyye'nin nerede olduğunu söylemedi. 20 YAŞINDAKİ SÜMEYYE NEREDE? 16 Yaşındaki Sude'yi Biri Zorla Mı Tutuluyor?

Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda konuklar, hayatlarında anlaşmazlık yaşadıkları kişilerle stüdyoda bir araya gelecekler ve sıkıntılarına çare arayacaklar. Hayata dair tüm anlaşmazlıkların ve mağduriyetlerin işleneceği programda birçok sorun masaya yatırılacak.


Stüdyoda 10 kişiden oluşan ve halk içinden seçilmiş jüri ise vakalarla ilgili düşüncelerini açıklayacak ve kimin haklı olduğu konusunda fikirlerini açıklayacaklar.

Sadece duygusal ilişkilerin değil, anlaşmazlık yaşanan tüm ikili ilişki problemlerinin masaya yatırılacağı programda, Esra Ezmeci’nin ve izleyici konukların yorumlarıyla birlikte problemlerin çözülmesi amaçlanıyor.


“Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya”, hafta içi her gün canlı yayınla saat 16.00’da FOX’ta.


Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 31. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Aykan'ın Son Çaresi Ablası OlduÇağrıhan'ın Sakladığı Bir Şey Mi Var? 


Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 31. Bölüm Tek Parça İzlemek için tıkla

Hakan'dan Ardı Arkası Kesilmeyen İddialar 

52Tv2qIN4MU" width="640" height="360" class="note-video-clip" style="color: inherit; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-font-size,var(--yt-navbar-title-font-size,inherit));">


Fatih'in babası yayına bağlandı ve Sümeyye'nin nerede olduğunu söylemedi. 20 YAŞINDAKİ SÜMEYYE NEREDE?

16 Yaşındaki Sude'yi Biri Zorla Mı Tutuluyor? 

Tozluyaka 8. Bölüm Fragmanı
Balkan Ninnisi 8. Bölüm 3. Fragman