Fulya İle Umudun Olsun 2 Mayıs Tek Parça İzle

Fulya İle Umudun Olsun 2 Mayıs Tek Parça İzle
Kader'in başına neler geldi. Dava hakkında tüm detaylar. 2 AYLIK GELİN KADER’E NE OLDU? Binali Amca Kaçırıldı mı? “DOĞA ÜSTÜGÜCÜM VAR DEDİ”

Fulya ile Umudun Olsun”  Hafta İçi Her Gün Saat 16.45'de FOX’ta!

 Fulya ile Umudun Olsun programı saat kaçta? Fulya ile Umudun Olsun programı 20 Nisan Çarşamba günü neler oldu? Detaylar haberimizdedir…


Sevenlerin kavuşacağı, kayıpların bulunduğu ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan dar gelirli kadınların da sesi olacak programla, birçok insanın hayallerinin gerçekleştirilmesi de hedefleniyor.

Hayatın içinden hikayelerin ekrana aktarılacağı programda; tüm sorunlar taraflarıyla ortaya konulacak, ele alınan birçok konuda, olaylar birinci ağızdan masaya yatırılarak, çözüm yolları bulunacak.

D-Smart GO - Fulya ile Umudun Olsun


Hafta içi her gün ekrana gelecek programda uzman konuklar yorumlarıyla Fulya Öztürk’e eşlik edecekler.


Sevenlerin kavuşacağı, kayıpların bulunacağı ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan dar gelirli kadınların da sesi olacak programla, birçok insanın hayallerinin gerçekleştirilmesi de hedefleniyor.

Fulya İle Umudun Olsun 2 Mayıs CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Kader'in başına neler geldi. Dava hakkında tüm detaylar. 2 AYLIK GELİN KADER’E NE OLDU?Melahat Hanım Eşi Ali Bey'le Yüzleşmek İstiyor

Muhabirimiz Büşra Seyis'in telefonunu kim aldı? 

Binali Amca Kaçırıldı mı? “DOĞA ÜSTÜGÜCÜM VAR DEDİ”


Fulya İle Umudun Olsun 2 Mayıs Tek Parça İzlemek için tıkla