Gelin Evi 902. Bölüm Son Bölüm İzle! 17 Ağustos 2022 Tek Parça İzle!

Gelin Evi 902. Bölüm Son Bölüm İzle! 17 Ağustos  2022 Tek Parça İzle!
Gelin Evi haftanın üçüncü gününde Melisa Kayıkçı Hanım'ın evine konuk olunuyor. Melisa Kayıkçı Hanım 2 yıllık evli ve Kastamonu'ludur.

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kim kazanacak?

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.15'de Show TV’de başlıyor.


Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi'nin 902. Bölümünde; 23 yaşında, 2 yıllık evli Melisa Kayıkçı’nın evine konuk olundu. Melisa Gelin’in çeyizleri serildi, düğün fotoğraflarına bakıldı, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi.


Aslı Hünel İle Gelin Evi'nin 901. Bölümünde; 22 yaşında, 1 aylık evli, İrem Uzunkala’nın evine konuk olundu. İrem Gelin’in çeyizleri serildi, düğün fotoğraflarına bakıldı, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi.Gelin Evi 'nin 900. Bölümünde; 26 yaşında, 8 aylık evli Ukraynalı Gelin Diana Kazakova Verdi’nin evine konuk olundu. Diana Gelin’in çeyizleri serildi, özenle hazırladığı sunumları ve gösterişli evi tüm detaylarıyla değerlendirildi. 


Gelin Evi 902. Bölüm 17 Ağustos  2022 Tek Parça İzlemek için tıkla