Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm Son Bölüm İzle! 13 Ağustos Tek Parça İzle!

Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm Son Bölüm İzle! 13 Ağustos Tek Parça İzle!
Mükemmel Eşleşme yeni bölümü bu akşam izle! Kerem’in, uzun zaman önce onu terk edip İngiltere’ye yerleşen eski sevgilisi Ece, Türkiye’ye döner. Ece, Kerem’i hiç unutamamış, hatta onu terk ettiği için çok pişman olmuştur.Zamanla bu durum Ece’nin, Kerem’i büyük bir takıntı haline getirmesine sebep olmuş ve Ece gözü kara bir aşık haline dönüşmüştür.

Ece’nin şu an tek bir derdi vardır. Kerem’e yeniden kavuşmak.

Ece, Kerem’in hayatına yeniden girmek için çok büyük ve tehlikeli bir plan yapmıştır.


Öte yandan gizemli bir adam mahalleye gelir ve devamlı Firuze ve Cevat’ın evini gözetlemeye, aileyi takip etmeye başlar.

Gizemli adam hiç kimseyle konuşmuyor ve kimseyle göz göze gelmiyordur. Adamın amacı merak konusudur.

Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm Tek Parça İzlemek için tıkla

Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm Fragmanı
Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm 2. Fragman


Fadime’ye gelen mektup aile bireyleri için büyük bir merak konusudur. Herkes mektupta yazılanları merak etse de, Fadime ser verip sır vermez. Mektup kimden gelmiştir? Mektupta neler yazmaktadır? Mektupta her ne yazıyorsa, artık Fadime ve bütün aile bireyleri için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Fadime bu mektubu herkesten köşe bucak saklasa da , mektup Ahmet’in eline geçer.

Artık Ahmet’in elinde Fadime’ye karşı çok büyük bir koz vardır. Kerem, Pınar için çok romantik bir sürpriz hazırlamıştır. Pınar, Kerem’in sürprizi ile karşılaştığında ona bir kere daha aşık olur. Öte yandan kız tarafı, erkek tarafını eve yemeğe davet eder. Erkek tarafı geleceği için evde hummalı bir hazırlık vardır. Erkek tarafı için çeşit çeşit yemek yapan Firuze ve Fadime, son anda başlarına gelecek büyük aksilikten habersizdir. Erkek tarafı ise, bu yemek için büyük beklentilere girmiştir. Karınları son derece aç bir şekilde, kız tarafının evine gelen erkek tarafı, karşılaştıkları manzara karşısında şoke olur.

Kocaman kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer aldığı "Mükemmel Eşleşme" her cumartesi saat 20.00’de TRT 1'de...