Sabahın Sultanı Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e Muhteşem Düğün 173. Bölüm 25 Nisan

Sabahın Sultanı Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e Muhteşem Düğün 173. Bölüm 25 Nisan
Yılın Nikahından Çok Özel Görüntüler !Bir Ömre "Evet" Dediler! Düğünümüz Var! Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e Muhteşem Düğün

Yılın Nikahından Çok Özel Görüntüler! - Sabahın Sultanı Seda Sayan

Seda Sayan için sürpriz hazırlayan program ekibi, ikilinin düğününü canlı yayında yaptı. Aynı zamanda çiftin nikah şahitleri olan Safiye Soyman, Faik Öztürk ve Esra Özmen şarkılarıyla stüdyoda keyifli anlar yaşattı.

‘Sabahın Sultanı Seda Sayan’ programında sürprizler yaşanmaya devam ediyor. Önceki gün Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan’ın düğünü, canlı yayında ‘Sabahın Sultanı Seda Sayan’ programında gerçekleşti. Programa gelinlik ve damatlıkla katılan Seda Sayan-Çağlar Ökten çiftine, sanatçı dostları Safiye Soyman, Faik Öztürk ve Esra Özmen’de eşlik etti. 14 Şubat'ta evlilik teklifi aldığı müzisyen Çağlar Ökten ile sade bir nikah töreniyle evlenen Seda Sayan, hem nikah törenininde hem de canlı yayında sade ve şık gelinlikler tercih etti.

Çağlar Ökten’in Mersin’de yaşayan ailesi, video göndererek mutluluklar diledi. Çağlar Ökten'in babası Sedat Ökten gönderdiği videoda; "Nikah merasiminizde bulunamıyorum ama yüreğimiz sizinle. Sizlere bir ömür mutluluk diliyoruz. Ailemize hoş geldin" derken Ökten'in annesi Hicran Ökten de "Seda'm hayırlı uğurlu olsun Allah mutlu etsin çok öpüyorum sizleri" dedi.

SEDA SAYAN'IN ANNESİ: “ALLAH AYIRMASIN”


Rahatsızlığından dolayı kızının nikahına gidemeyen Seda Sayan'ın annesi Ayşe Hanım "Hayırlı uğurlu olsun düğününe gelemedim biliyorsun hastayım. Aklım orada kaldı. Allah ayırmasın. Mübarek günde Allah mutlu etsin diye dua ediyorum. İkinizi de çok seviyorum" şeklinde videolu mesaj gönderdi.


Sabahın Sultanı Seda Sayan 172. Bölümde Emre annesinin gönlünü almak için bir kamyon gülü annesine sundu annesi Nazlı hanım bir hanım bir kamyon gülü tekme ile savurdu ve Emre'nin son eşyalarını fırlatıp attı.Emre bu olaylar karşısında şok yaşamıştır. Gelin adayı Nurgül ise Nazlı Hanım için 'Ölüyor Kıskançlıktan' dedi ve Bayramda nişan istediğini belirtti.

Sabahın Sultanı Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e büyük sürpriz geldi.


Milyonların ekran başına kilitleneceği programda evlenmek isteyen çift adaylarının aileleriyle gerçekleştireceği yüzleşme ve hesaplaşma sonrası almak istedikleri mutlu haberin gelmesi için her şey yapılacak. Diğer yandan uzman isimler de kendi alanlarında önemli bilgiler ve detaylar aktaracak. Sabahın Sultanı Seda Sayan 20 Nisan 2022 Çarşamba 170. bölüm STAR TV izle alternatifleri haberimizde.

Türkiye’nin en güvenilir ismi, özü sözü bir, 7’den 70’e herkesin sevgilisi Seda Sayan, ekranlara bomba gibi döndü.

Dopdolu bir içerikle, hayatın içinden hikayelerle, sürpriz konuklarla, müzik ve eğlenceyi evlerinize getiriyor.

Seda Sayan 172. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği ‘Sabahın Sultanı Seda Sayan’’, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. 


Seda Sayan; tüm enerjisiyle, ünlü konuklarıyla sabah kuşağında özlenen günleri geri getiriyor.

Sabahın Sultanı Seda Sayan 173. Bölüm 25 Nisan 2022  Full İzle