Sosyal Medya

Seversin 15. Bölüm Son Bölüm İzle

Seversin Son Bölümde neler yaşanacak? Seversin Bu Akşam oynayacak yeni bölümde Sonu düşünmeden söylenen aşk yalanı Tolga'nın da Asya'nın da başını derde sokarak aşk yasağına dönüşür. Tolga’nın diziyi bırakması yanı sıra işlerinin de teker teker iptal olmasıyla zor günler geçirmeye başlar. Bu zor zamanlarda yanında olması gereken Asya mesafeli davranmak zorunda kalınca, Tolga iyice bunalıma girer.


 

Asya'nın Tolga'yı düşünerek uzak durması ikilinin arasını açmaya başlar. Bu durum kimilerini de mutlu eder. Herkese rağmen tüm gözlerden uzak ama bir o kadar da ortada buluşan ikiliyi bu defa Asya'nın sakladığı küçük sırrın ortaya çıkması koparır.

Asya durumu düzeltmek ve Tolga'yı mutlu etmek isterken ne kadar büyük bir risk aldığından habersizdir.


Asya mesafeli davranmak zorunda kalınca, Tolga iyice bunalıma giriyor. Asya durumu düzeltmek ve Tolga'yı mutlu etmek isterken, Tolga'nın yaptığı ayrılık konuşmasıyla yıkılıyor. 

Asya ve Tolga sonunda bir gelebilecek mi?


Seversin bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de!

Seversin 15. Bölüm Son Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Seversin 15. Bölüm Ön İzlemeSeversin 15. Bölüm TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLA

Tolga annesinin baskısı altındadır. Kariyerinin biteceği serzenişleriyle boğuşurken aklında sadece Asya vardır. Asya ise Tolga huzura kavuşsun diye kendisini bambaşka bir olayın içinde bulur. Asya'nın planı ne?


Seversin 15. Bölüm Fragmanı - 2
Seversin dizisi birbirine zıt iki kutupta iki gencin (Asya ve Tolga) kesişen yolları ve bu süreçte yaşanan eğlenceli ve romantik hikayeyi izleyicilerle paylaşıyor. Asya, idealleri olan üniversite okumak isteyen ama bir yandan da AVM’de tezgahtarlık yaparak para kazanmaya çalışan bir genç kızıdır. Tolga ise kolay yoldan şöhret olmuş, tatminsiz bir aktördür.

 
Asya’nın ablası Nazlı oyuncu olmak istemektedir ve Asya’yı da peşinden sürükleyerek Tolga Tuna’nın dizi çekimlerini izlemeye gider. Nazlı’nın selfie isteğine Tolga’nın kaba bir yanıt vermesi Asya’yı çileden çıkarır ve genç kadın kendini beğenmiş oyuncuya haddini bildirir.

Dizisinin yayından kaldırılmasının ardından maddi açıdan uçuruma yuvarlanmanın eşiğinde olan Tolga menajeri Nesrin’nin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı elde eder. Fakat Tolga’nın yer aldığı projede başrol için hiçbir kadın oyuncu onunla çalışmak istememektedir.

Yapımcı Bahri Tolga'dan vazgeçmek üzereyken Nesrin yine imdada yetişir ve yeni bir teklifle gelir. Yeni kadın başrol oyuncusunu seçmek için herkese açık bir seçme düzenlenir. Asya'nın ablası Nazlı da oyuncu seçmelerini duyunca katılır. Nazlı her ne kadar hırslı ve potansiyeli olan bir oyuncu olsa da yaşanan tesadüflerin sonucunda Tolga ile baş rolü oynayacak kişi Asya olur.

Asya hiç beklemediği bir anda ve istemeye istemeye kendini romantik komedi dizisinin başrolünde bulurken, genç kızların hayran olduğu Tolga da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin 14. Bölüm - Full Bölüm