Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını çekimleri başladı

Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını çekimleri başladı
Star TV’nin yeni sezonda ekrana getireceği Yalı Çapkını dizisinin çekimleri başladı. OGM Pictures imzasını taşıyan dizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir var.

Burcu Alptekin'in yönettiği dizi zengin ve çapkın bir genç adam ile Gaziantep’te yaşayan genç bir kızın birbirlerine aşık olmasının hikayesini anlatacak.


Star TV’de 2022-2023 sezonunda yayınlanacak dizilerden birisi de Yalı Çapkını dizisi olacak.

Bu haberimizde Yalı Çapkını dizisi dizisinin oyuncuları kimler, Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizlerle paylaşacağız. Yalı Çapkını dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak Yalı Çapkını dizisi konusu nedir nerede çekiliyor gibi merak edilen soruları da yanıtlayacağız. 2023 yeni başlayacak diziler


Yalı Çapkını dizisi oyuncuları kadrosu

Güncelleme: Antepli dizisinin adı Yalı Çapkını olarak değiştirildi. OGM pictures tarafından Star TV için hazırlanan yeni dizinin adı Yalı Çapkını dizisi oldu.

Yalı Çapkını dizisinin yapımcılığını üstlenen OGM pictures daha önce Doğduğun ev kaderindir, Kırmızı oda, Camdaki kız ve TRT’de yayınlanan Masumlar apartmanı gibi önemli yapımlara imza atmış önemli bir yapım şirketi.


Yapmış olduğu dizilerden Yalı Çapkını dizisinin de oldukça güçlü bir dizi olacağını çıkarabiliriz. Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları kimler, kadrosunda yer alan isimleri belli oldukça sizlere yazacağız.

Şimdilik Antepli dizisinde adı kesinleşen tek başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu oldu.


Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Çetin Tekindor- Halis Ağa

Afra Saraçoğlu- Seyran

Mert Ramazan Demir- Ferit

Buçe Buse Kahraman- Pelin

Beril Pozam- Suna

İfakat- Gülçin Şantırcıoğlu

Doğukan Polat- Fuat

Cansu Fırıncı-İbo

Yiğit Tuncay-Latif

Hülya Duyar-Şefika

Emre Altuğ- Orhan

Öznur Serçeler- Asuman


Pınar Deniz'in en büyük tutkusu ne?


Ünlülerin fanları son yıllarda magazincileri aratmaz oldu. Adeta hafiye gibi iz sürüyorlar. En son Yargı dizisinin ‘Ceylin’i Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım’ın paylaşımları, birbirlerine ait kullandıkları eşyaları birleştirerek ilişkilerini ortaya çıkarmışlardı.

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan konuyla ilgili hiçbir açıklama gelmemişti. Deniz, son olarak Elle dergisinin ağustos ayında boy gösterdi. Dergi için çekildiği birbirinden güzel kareleri sosyal medya hesabından hayranlarıyla da paylaşmayı ihmal etmedi.

Yargı dizisinin ‘Ceylin’i Pınar Deniz çarpıcı açıklamalar yaptı. Deniz "Akrep kadınıyım. En büyük tutkum farklı güzellikler görmek. Yerimde sayamam. İki yıl sonra bir anda Paris’te sanat eğitimi alabilirim veya Afrika kıtasında hayvanlar üzerine araştırma yapabilirim" dedi.