Üç Kız Kardeş 18.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 20 Eylül Salı

Üç Kız Kardeş 18.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 20 Eylül Salı
Üç Kız Kardeş 18.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle 20 Eylül Salı.. Kanal D'nin reyting rekorları kıran ve beğenilerek izlenen dizisi Üç Kız Kardeş yeni sezon bölümleri ile de bomba gibi... Üç Kız Kardeş 20 Eylül Salı akşamında 18.bölümü ile yayınlanıyor.

Somer, Mine'yi evden kovuyor!

Nesrin iyileşmeye çalışırken ailesi ona destek olur. Özellikle Dönüş, annesiyle ilgilenir. Diğer taraftan Türkan ve Somer'in de yaşamında dalgalanmalar olmaktadır. Mine'nin evdeki varlığı ve manipülatif davranışları Somer'i kızdırır. Sonunda Somer, Mine'den evde ayrılmasını ister.

Üç Kız Kardeş 18.Bölüm Canlı İzlemek İçin Tıklayınız

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.