Yemin 474. Bölüm Son Bölüm İzle! 16 Ağustos Tek Parça İzle!

Yemin 474. Bölüm Son Bölüm İzle! 16 Ağustos Tek Parça İzle!
Yemin bu akşam yeni bölüm 16 Ağustos İzle! Yemin dizisi dördüncü sezonuyla hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur.


Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.


Emir'in ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?


Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir.


Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir.Yemin 474. Bölüm 16 Ağustos Tek Parça İzlemek için tıkla

Yemin 475. Bölüm Tanıtım | ACILARIN EN BÜYÜĞÜ